O mnie | Czuksanow
Czuksanow | O mnie
248
page,page-id-248,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.4,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

O mnie

czuksanow suche liÂcie autumn leaves

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ

Lubię rośliny, ogrody, ukwiecone balkony, stare drzewa, przydrożne ogródki , wszystko co zielone, kwitnące, pachnące i owocujące. Cenię pozytywnych ludzi z  wiarą w to, co robią dla siebie i co dają  innym. Jeśli  znajdziecie u mnie to, czego szukacie, o czym dotychczas nie mieliście zielonego pojęcia i jeszcze wiedzę na  resztę dnia i życia, po prostu się uśmiechnijcie. Do siebie i do innych.

 

 

MOJA HISTORIA

bezNazwy1Na ogrodową ścieżkę życia wstąpiłem dawno, ale poszedłem nią w innym kierunku niż pozostali. Wszystko przez kwitnące róże, okulizację, ból w plecach i podrapane do krwi ręce. Jako dziecko pracy przy różach miałem naprawdę serdecznie dosyć. Tak bardzo, że z czasem wybrałem szkołę ogrodniczą, a na studia: leśnictwo. Później po prostu dałem się życiu poprowadzić i sam nie wiem kiedy doszedłem do miejsca w którym się znajduję. Prowadzę i produkuję audycje telewizyjne dla ogrodników amatorów, piszę scenariusze, książki i artykuły o tym co mnie pasjonuje. Robię zdjęcia, publikuję w Internecie. Chętnie promuję te wszystkie produkty, dzięki którym rośliny stają się zdrowsze, piękniejsze, a ogrodnictwo dziecinie proste. Ta praca jest moim hobby i sposobem na radosne życie.

Podróżując po Polsce często podziwiam różne ogródki. Ciepło myślę o ludziach którzy je tworzą i pielęgnują. Wszystkich tych kwiatowo-ziołowo-jarzynowych bohaterów  poznać nie mogę. Nie wiem czy wiedzą, że te ogrody robią nie tylko dla siebie, ale i dla takich jak ja czy Ty? Podziwiamy ich dzieła z okien samochodów, niekiedy na chwilę zatrzymujemy się by popatrzeć, cmoknąć z podziwu, uśmiechnąć i ruszyć dalej zabierając fotografię oraz miłe wspomnienie okraszone garścią ogrodowego optymizmu. Mam nadzieję, że ta strona będzie takim przydrożnym ogródkiem dla Internautów i że wielu z nich się zatrzyma, a może i nawet powróci?

Moje audycje często przygotowuję we własnym ogrodzie. Lubię go bardzo, więc na tej stronie znajdziecie z niego niemało doniesień.

15

Wydanych książek

18

Audycji TV ``Ogród po polsku``

21575

Publikacji o roślinach i ogrodach

3267811

Zachwytów nad roślinami

kretiiczlowiek

Z dobrym skutkiem wypróbowałem różne domowe sposoby i środki na ogrodowe plagi.  Jeśli recepty na to co gnębi Twój ogródek i rośliny jeszcze nie ma na tej stronie, poczytaj w moich książkach i artykułach.

Zapytaj ogrodnika - ksiazka

ZAPYTAJ OGRODNIKA

Bitwa o pietruszkę - okladka ksiazki

BITWA O PIETRUSZKĘ i nie tylko

Ogród dla początkujących - okladka ksiazki

OGRÓD DLA POCZĄTKUJĄCYCH