Polska w Kwiatach, Dla sponsorów - Witold Czuksanow
Czuksanow | Dla sponsorów
50629
page,page-id-50629,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.4,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Dla sponsorów

DLA SPONSORÓW

Moja specjalność to lokowanie produktów. Firmom, które już ze mną współpracują i tym, którym w przyszłości pomogę w promocji ich produktów w Internecie, w TV oraz podczas pokazów na żywo, polecam kontakt przez pocztę elektroniczną. Zainteresowanym wyślę szybko szczegółową ofertę. Wystarczy napisać :

wczuksanow@wp.pl

KILKA KONKRETNYCH MOŻLIWOŚCI

PLAKAT v2„ Ogród po polsku” – kilkunastominutowa audycja o roślinach, które do naszych ogrodów pasują, a w klimacie się sprawdzają. Staram się z nich tworzyć aranżacje miłe oku i proste w pielęgnacji. Większość powstaje domowym sposobem i z niepotrzebnych staroci, które są pod ręką. Emisje premierowe w niedziele rano równocześnie we wszystkich stacjach TVP Regionalna. Dodatkowo odcinki są powszechnie dostępne w Internecie na moim kanale youtube.com i na kanałach firm współpracujących. Tam do oglądania w wersjach z lokowaniem produktów. To moja propozycja dla firm: wykonanie „Ogrodu po polsku „ z lokowaniem i udostępnienie do emisji. Dodatkowo w Biurze Reklamy TVP S.A.  jest możliwość wykupienia plansz sponsorskich emitowanych przed i po każdym odcinku.

O szczegóły oferty można zapytać mailowo lub telefonicznie. Najbliższe odcinki cyklu w trakcie przygotowania na wiosnę 2016.

Polska w Kwiatach - logo„ Polska w kwiatach” – spotkania na żywo organizowane w różnych miastach Polski, których celem jest popularyzacja amatorskiego ogrodnictwa.  Uczymy wszystkich przez zabawę, konkursy i quizy, a przy okazji prezentujemy różne produkty firmowe: podłoża, narzędzia, nawozy i środki ochrony, agrowłókniny, nasiona, opryskiwacze etc. Twoje produkty też mogą podczas „Polski w kwiatach” zaistnieć. Zajrzyj na youtube.com by zobaczyć film o tym, jak poszczególne ubiegłoroczne imprezy widziała partnerska firma „Agrecol”. Przy okazji galeria zdjęć z różnych miast które odwiedziliśmy w 2014 i 2015 roku.

 O szczegóły oferty, zasady i koszty uczestnictwa, oraz miejsca i terminy można zapytać mailowo lub telefonicznie. Najbliższe spotkania „Polska w kwiatach” wiosną 2016.

wplyw-ksiezyca-2016-okladka.indd„ Wpływ księżyca” i inne publikacje – W przygotowaniu kolejna część mojego poradnikowego cyklu, w którym jest możliwość ulokowania produktów, zarówno w ilustracjach jak i tekstach.  Niedawno rozpoczęła się sprzedaż „Wpływu księżyca 2016”, który jest dostępny w Empikach, księgarniach, oraz sklepach ogrodniczych. Także na tej stronie internetowej. Wszystkie moje książki staram się pisać językiem prostym i zrozumiałym, oraz ilustrować je kolorowymi zdjęciami , głównie własnego autorstwa.  Obecnie zakasałem rękawy i pracuję również nad książką o ziołach, żeby zaintrygować napiszę, że nie tylko takich, które leczą i dodają smaku. Proszę przemyśleć ewentualną współpracę.

O szczegóły oferty, zasady współpracy i koszty można zapytać mailowo lub telefonicznie. „Wpływ księżyca 2017” ukaże się na rynku jesienią 2016. Książka o ziołach najprawdopodobniej 2016/2017.

.

logo2„ Czuksanow.pl” NOWOŚĆ ! – ogrodnictwo amatorskie jest tak piękne i kolorowe, że ma szansę podbić Internet. Zamierzam o to powalczyć, myślę że się uda. A może połączymy siły?  Strona ma być źródłem wiarygodnych i ciekawie podanych informacji o roślinach, internetowym ogrodem w którym każdy znajdzie coś dla siebie i kinem z dobrymi programami oraz filmami z różnych ogrodów. Będę też systematycznie aktualizował kalendarz ogrodniczy. Liczę na to, że dzięki różnym atrakcjom oglądający na dłużej zostaną w ogrodzie, a przy okazji na pewno zobaczą i zapamiętają Twoją ofertę podaną w formie ilustracji do ciekawie zredagowanej informacji, etiudy filmowej, czy zdjęcia.

O szczegóły oferty, zasady współpracy i przystępne koszty można zapytać mailowo lub telefonicznie. Strona będzie systematycznie aktualizowana.

11203527_809985519090906_144791852664811074_oDni otwarte, spotkania, kiermasze w centrach ogrodniczych i na festynach  –

Mogę je po prostu prowadzić, zorganizować dni z poradami, zabawy i gry ogrodnicze, prelekcje, konkursy dla klientów. Formę i scenariusz spotkania dostosowuję do indywidualnych oczekiwań.

Ta forma współpracy jest bardzo popularna, dlatego proszę, by jak najwcześniej pytać o wolne terminy. Obecnie zapełniam kalendarz na wiosnę 2016 roku. O szczegóły oferty, zasady współpracy i koszty można zapytać mailowo lub telefonicznie.

KILKA PRZYKŁADÓW

Poniżej można zobaczyć kilka rezultatów współpracy z różnymi firmami. Zawsze staram się przedstawiać produkty w ciekawym kontekście jako przydatne odbiorcom. Przecież ogrody powinny zachwycać,  kwiaty musza być piękne, owoce smaczne, a zioła i warzywa aromatyczne i zdrowe.

ROBAKIWRODZKIW„… młode warzywa zasilcie rozcieńczoną gnojówką z pokrzyw albo nawozem organiczno mineralnym. Jeśli obok marchewki rośnie cebula to i tę parę też można zasilić gnojówką. Czy wiecie, że wysiew otoczkowanych nasion rzodkiewek zmniejsza ryzyko zaatakowania zgrubień przez robactwo glebowe?”

tytu- 2 Polska w kwiatach Kolobrzeg fiskars czuksanow kopiaDo czego to służy? Prezentacja różnych, w tym rzadko wykorzystywanych narzędzi ogrodniczych firmy Fiskars w formie quizu i konkursu dla uczestników. Za najlepsze odpowiedzi mamy nagrody niespodzianki.

tropicieleQuiz „Tropiciele tulipanów” dla dzieci i rodzin podczas „Międzynarodowych Dni Tulipanów 2015” w Chrzypsku Wielkim. Zabawa i widoki przedniej klasy. Wiedza na temat kwiatów – bezcenna.

Proponuję opracowanie różnych innowacyjnych form dotarcia do odbiorców. Nie sztuka pokaz czy imprezę przygotować, a prelekcję wygłosić. Sukces polega na tym, by odbiorcy zechcieli wysłuchać i zrozumieli to, co chce się im przekazać.

.