Czuksanow | Witaj, świecie!
1
single,single-post,postid-1,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.4,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Witaj, świecie!

Witold Czuksanow
aczuksanow@wp.pl

Na ogrodową ścieżkę życia wstąpiłem dawno, ale poszedłem nią w innym kierunku niż pozostali. Wszystko przez kwitnące róże, okulizację, ból w plecach i podrapane do krwi ręce. Jako dziecko pracy przy różach miałem naprawdę serdecznie dosyć. Tak bardzo, że z czasem wybrałem szkołę ogrodniczą, a na studia: leśnictwo. Później po prostu dałem się życiu poprowadzić i sam nie wiem kiedy doszedłem do miejsca w którym się znajduję. Prowadzę i produkuję audycje telewizyjne dla ogrodników amatorów, piszę scenariusze, książki i artykuły o tym co mnie pasjonuje. Robię zdjęcia, publikuję w Internecie. Chętnie promuję te wszystkie produkty, dzięki którym rośliny stają się zdrowsze, piękniejsze, a ogrodnictwo dziecinie proste. Ta praca jest moim hobby i sposobem na radosne życie. Podróżując po Polsce często podziwiam różne ogródki. Ciepło myślę o ludziach którzy je tworzą i pielęgnują. Wszystkich tych kwiatowo-ziołowo-jarzynowych bohaterów poznać nie mogę. Nie wiem czy wiedzą, że te ogrody robią nie tylko dla siebie, ale i dla takich jak ja czy Ty? Podziwiamy ich dzieła z okien samochodów, niekiedy na chwilę zatrzymujemy się by popatrzeć, cmoknąć z podziwu, uśmiechnąć i ruszyć dalej zabierając fotografię oraz miłe wspomnienie okraszone garścią ogrodowego optymizmu. Mam nadzieję, że ta strona będzie takim przydrożnym ogródkiem dla Internautów i że wielu z nich się zatrzyma, a może i nawet powróci? Moje audycje często przygotowuję we własnym ogrodzie. Lubię go bardzo, więc na tej stronie znajdziecie z niego niemało doniesień.

1 Komentarz
  • Cześć, to jest komentarz.
    Aby skasować ten komentarz, zaloguj się i wyświetl komentarze tego wpisu. Wtedy zobaczysz opcje edycji oraz kasowania komentarzy.

    5 sierpnia 2015 at 10:30

Dodaj komentarz